shes iphone 5a

Numri i shpalljes: 43739 | Postuar në: 26.03.2017, 19:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: iphone 5s

Çmimi: 135 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


shes iphone 5s gold 16 gb shum i rujtun sosht i grrith as sen ,vjen me adapter me degjojse
viber/whatsupp 044 739 289

 Prishtinë     Prishtinë 10010

Dërgo E-mail

 dardan