Shitet

Numri i shpalljes: 43738 | Postuar në: 26.03.2017, 18:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Suzuki

Modeli: Vitara

Viti: 1990

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 20000

Transmetuesi: Manuale

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 2.500 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Rigjisrtrim deri 28. 08.2017

 Malishevë     Malishevë

Dërgo E-mail

 Leotrim