kamion

Numri i shpalljes: 43714 | Postuar në: 25.03.2017, 12:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Kamjona

Lloji i shpalljes: Shitet


Ne gjendje te rregullt dhe funksionale.Eshte i ç'rregjitsrum,nuk ka denim.

 Rahovec     Rahovec 21000

Dërgo E-mail

 Ismajl