Samsung Galaxy S8

Numri i shpalljes: 43708 | Postuar në: 25.03.2017, 00:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: Samsung

Çmimi: 570 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


krejt të re e mbyllur në kutinë Skype: saleshalal2005

 Gjilan     Zhegër

Dërgo E-mail

 diego diaz