SHITET SHTEPIA

Numri i shpalljes: 43676 | Postuar në: 23.03.2017, 16:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 84

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me dru

Sipërfaqja e oborrit: 3

Çmimi: 45.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Shtëpi - Vila

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes shtepine , nje kate e gjysme , me dy dhoma gjumi, kuzhine, dhome dite, banjo dhe nje hapsire qe mund te perdoret per biblioteke.Shtepia ka 84 m2 me rreth 3 ari kopsht.Shtepia gjendet ne Rr.Deshmoret e Reqakut Nr.40

 Shtime     Shtime

Dërgo E-mail

 sabri