Machina auto larje

Numri i shpalljes: 43660 | Postuar në: 22.03.2017, 13:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Autoservise dhe Lavazhe

Lloji i shpalljes: Shitet


shiten complet machina karcher
Fshis bos kompresor nr tel 045 566 631 qmimi.me.marrvesheje

 Lipjan     Lipjan

Dërgo E-mail

 Arben