Shitet telefoni Samsung S5 Mini

Numri i shpalljes: 43655 | Postuar në: 22.03.2017, 12:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: S5 Mini

Çmimi: 100 € i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet telefoni Samsung S5 Mini ne gjendje perfekte me nje mbojtes unik.

 Vushtrri     Vushtrri

 Gazmend Preteni