shes trullin per 21000 ero ne prishtin

Numri i shpalljes: 43638 | Postuar në: 21.03.2017, 15:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 400

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 21.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


shes trullin me siperfaqe prej 4 ari i cili gjendet te bunari hajrati , rruges per tunel , trulli ka infrastruktur te plote dhe eshte idale per ndrtimin e nje shtepije ,

 Prishtinë     Prishtinë 10080

Dërgo E-mail

 rrahim