KAUQA FJETJE

Numri i shpalljes: 43631 | Postuar në: 21.03.2017, 13:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Krevate

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 Fatos