Goma

Numri i shpalljes: 43626 | Postuar në: 21.03.2017, 09:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 16

Lloji i gomave: Goma verore+dimrore

Çmimi: 100 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten 4 Goma ver+dimer 225/55-16 shum te rujtne

 Skenderaj     Skënderaj

 Safeti