Dhitë në Shitje

Numri i shpalljes: 43624 | Postuar në: 21.03.2017, 09:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120 € i diskutueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


kemi 60 copa Dhi dhe edha te reces se mire siq shihen edhe ne foto.Për më gjersisht na kontaktoni.

 Malishevë     Malishevë

 Zenel Kastrati