Piktura nga druri

Numri i shpalljes: 43621 | Postuar në: 20.03.2017, 21:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Piktura arti

Lloji i shpalljes: Shitet


Punoj piktura nga druri të gavruara me dalt punoj me porosi dhe piktura me portrete personale

 Drenas     Komoran

Dërgo E-mail

 Besi