goma

Numri i shpalljes: 43613 | Postuar në: 20.03.2017, 13:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 €

Kategoria Mjete motorike / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Goma te veres dhe dimrit per Autobusa dhe KAmiona 315-295 shum. Te mira me qmime te volitshme prej 40-80 Anaite Michelin pireli FAralong.NrTel 044795496-045559522-049162497

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 arbias >(Ndërmarrje)