Shes dritaret me roleta

Numri i shpalljes: 43611 | Postuar në: 20.03.2017, 11:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Industri të drurit dhe Përpunim të drurit

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes dritare me copa
Dritaret kane roleta
Kontaktoni ne Viber +377 45 697 247

 Ferizaj     Ferizaj 70000

 Qendrim