Kompjuter

Numri i shpalljes: 43597 | Postuar në: 19.03.2017, 13:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 2 GHz

Hard Disk HDD: 320 GB

RAM Memoria: 512 MB

Çmimi: 110 €

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes kompjuterin ne gjendje te rregullt.te gjitha paisjet i ka ne rregull.
Vjen se bashku edhe me tavolin dhe karrik.
+cd e formatizimit
Per me shume 044-380-242 + viber

 Besianë     Besianë

 Drini