Samsung Galaxy S4 Verizon

Numri i shpalljes: 43595 | Postuar në: 19.03.2017, 12:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: Samsung Galaxy S4 Verizon

Çmimi: 100 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Samsung Galaxy S4 Verizon ne gjendje perfekte pa asnje problem
per me shum kontaktoni 044794323

 Dardanë     Dardanë

Dërgo E-mail

 Rinor