Moler,,kanuf,fasad,izolime,keramik dhe ndërtime ,etj....

Numri i shpalljes: 43593 | Postuar në: 19.03.2017, 06:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Punoj te gjitha keto me provoj pune 30vjeqare..per ma shum na kontaktoni ne tel:::: 044-375-576----edhe viber

 Ferizaj     Ferizaj 70040

 Doni