Akuarium me peshqi

Numri i shpalljes: 43586 | Postuar në: 18.03.2017, 17:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Aksesorë, Pajisje të duhura për shtëpi / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Akuariumin i gatshem me te gjitha paisjet,komplet si ne foto.

Qmimi i diskutueshem.
Nr tel 044258736

 Klinë     Klinë

Dërgo E-mail

 Idriz