Llaptop asus

Numri i shpalljes: 43585 | Postuar në: 18.03.2017, 17:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: ASUS

Procesori: mbi 1 GHz

Hard Disk HDD: < 60 GB

RAM Memoria: 6 GB

Çmimi: 140 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i shpalljes: Shitet


Asus ne gjendje te rregullt dhe i rujtun i vetmi problem baterin nuk e mban vetem ne rrym.

 Drenas     Komoran

Dërgo E-mail

 Freskim