tablet

Numri i shpalljes: 43577 | Postuar në: 18.03.2017, 11:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Të tjera marka

Modeli: mp man

Çmimi: 100 € i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


esht ne gjendje te mir esht i ruajtur

 Rahovec     Rahovec 21000

Dërgo E-mail

 albion