Shes truallin prej 18 ari

Numri i shpalljes: 43576 | Postuar në: 18.03.2017, 11:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 18

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 1.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shitet trualli prej 18 ari ne zabel te ulet afer Xhamis dhe Shkolles 150 metra larg rruges kryesore

 Drenas     Drenas

Dërgo E-mail

 Arben