Iphone

Numri i shpalljes: 43566 | Postuar në: 17.03.2017, 14:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: Iphone 5

Çmimi: 140 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shs iphone i perdorur shum pak punon mir 16g

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Albin