Shes ps3 defekt

Numri i shpalljes: 43557 | Postuar në: 17.03.2017, 08:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Sony PS Playstation

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shes playstation 3 me defekt 045-984-976

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 Erdon