KONKURS PUNE

Numri i shpalljes: 43551 | Postuar në: 16.03.2017, 15:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Elektronikë, Elektroteknikë

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: Me marrveshje i pa diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


KONKURS:

-


1 Zhvillues i Uebfaqeve & Zhvillues i Aplikacioneve

-1 Dizajner GrafikEksperienca në fushën e caktuar, eshte perparesi!Përgjegjësitë: Dizajnimin dhe dhe zhvillimin e webfaqeve, zhvillimin e aplikacioneve për iOS & Android, mirëmbajtjen dhe azhurnimin e tyre.
Të interesuarit të aplikojnë në: ccprn@hotmail.com ( CV)

Data e fundit për aplikim:31.03.2017

Viber : 0037745936072 per informata.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Ardian Krasniqi >(Ndërmarrje)