pastrim gjeneral

Numri i shpalljes: 43543 | Postuar në: 15.03.2017, 22:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Pastrimi shtëpisë, kujdesin dhe mbështetjen

Gjinia: Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 20 €

Kategoria Punësim / Kerkoj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Jemi familjar pastrojm shtepi banesa e lokale private puna jone nuk eshte veq biznes por e kemi tradit dhe ju garantoj se do te mbeteni te knaqur me sherbimin ton

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 selatin