vello per nuse

Numri i shpalljes: 43539 | Postuar në: 15.03.2017, 14:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Veshje e dasme

Madhësi: L

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 250 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


vello per nuse vetem 1 her e perdorun Korseti eshte me gure punim dore komplet me lule doreza dhe duvak nr 38 deri ne 44 ngase eshte me lidhesa mrapa

 Prizren     Prizren 20000

 liza