Shes dy zvoqnika tr ri dhe studjo kimplet

Numri i shpalljes: 43537 | Postuar në: 15.03.2017, 12:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / MP3 / 4 dhe iPod Player

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten dy zvoqnika te ri jan me usb radio

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 Eenes