Pajaqall 500w

Numri i shpalljes: 43513 | Postuar në: 13.03.2017, 19:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


Në gjendje te rregullt

 Drenas     Drenas

 Fidan