Fustan i gjat

Numri i shpalljes: 43507 | Postuar në: 13.03.2017, 17:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: <104

Ngjyra: blu

Çmimi: 80 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për vajza

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes fustanin vetem nje here i veshur. I bahet vajzave qe mbajn numrin 36 ose 38.

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Antigona