shitet iphone 6s

Numri i shpalljes: 43503 | Postuar në: 13.03.2017, 14:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


ne gjendje te rregullt i ardhur nga zvicrra shum pak i perdorur

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 Besart