Pastroj shtepi banesa me qmim te volitshem

Numri i shpalljes: 43501 | Postuar në: 13.03.2017, 13:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Pastrimi shtëpisë, kujdesin dhe mbështetjen

Gjinia: Femër

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: A

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: 15 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Kerkoj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Kerkoj pun per pastrim dhe mirëmbajtje te vendbanimeve me qmim te volitshem te interesuarit te lajmrohen ne nr e telefonit

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 Zojë