Shitet kabull airore elektrike

Numri i shpalljes: 43489 | Postuar në: 12.03.2017, 14:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 270 € i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Kabull airirore elektrike 180m e perdorur pak kohë
trashesija e saj është 4x35 chmimi për meter 1.50c

 Drenas     Drenas

Dërgo E-mail

 sinan zeqiri