PRODHOJM TAVOLINA KARRIGA DHE SEPARE

Numri i shpalljes: 43476 | Postuar në: 11.03.2017, 11:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet


PEODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE ME DIMENZJONE TE NDRYSHME NGJYRA SIPAS POROSIS DHE TRANSPORT FALAS NE GJITH KOSOVEN PER ME SHUM INFORMATA NE KONTAKTONI NE 044 857 313 DHE VIBER +37744 857 313

 Shtime     Shtime

 ZDRUKTHTARIA KOSOVA >(Ndërmarrje)