Linje e kompletuar per prodhim polisteroli(stiropori)

Numri i shpalljes: 43465 | Postuar në: 20.02.2018, 17:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Makineri industriale

Lloji i shpalljes: Shitet


SHITET LINJE E KOMPLETUAR PER PRODHIM POLISTEROLI(STIROPORI).MAKINERITE KRYESORE JANE ITALIANE IDROPRESS DHE GJERMANE .LINJA ESHTENE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE ME KAPACITET PRODHUES 300M3 NE 8ORE.
LINJA ESHTE E PERBERE :
KALDAJE ME SOLAR
DEPOZITE AVULL I
3 PERZIERSA(MIXER)
SILLOSE ME PANEL KOMANDIMI
KOMPRESOR 2 COPE
1 PRESE VERTIKALE E PRODHIMIT TAKOVE
2 PRESA HORIZONTALE E PRODHIMIT TAKOVE
3 SHARRA
MAKINERI PER AMBALAZHIM
CMIMI 150000 EURO.( I NEGOCIUESHEM)
MUND TE OFROHET DHE MONTIMI I LINJES, E GATSHME PER PRODHIM.
Kontakt cel +355692093807

 Prishtinë     Prishtinë 10010

Dërgo E-mail

 viti 2012