controller numarkmixtrackpro3

Numri i shpalljes: 43429 | Postuar në: 09.03.2017, 10:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 280 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


shitet kontrolleri ne gjendje perfekte 1 muj i perdorur

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Eugen Fera