Xbox 360 Origjinal

Numri i shpalljes: 43416 | Postuar në: 08.03.2017, 17:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 180 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Lojra dhe zbavitje sportive / Aparate/ Pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


Xbox 360,me qip dy controllera 5 lojra fare pak i perdorur. Qipi eshte 2.0 edhe 3.0.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Enver