Flaut Marsyas

Numri i shpalljes: 43413 | Postuar në: 08.03.2017, 14:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Istrumente frymorë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes flaut shum te ruajtur dhe ne gjendje te rregullt siq shihet me foto arsya e shitjes esht qe i kam 2 .

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 Argjend