Shes tv plasma 1.17 cm 50"

Numri i shpalljes: 43390 | Postuar në: 06.03.2017, 11:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: LG

Produkt: Plazmë

Madhësi: 51 cm (20 inch)

Çmimi: 450 € i pa diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / TV / LCD / Plasma

Lloji i shpalljes: Shitet


Tv asht i ardhur nga gjermonia asht ne gjendje te rregullt

 Therandë     Therandë

Dërgo E-mail

 Lirije