Pastrim perfekt

Numri i shpalljes: 43364 | Postuar në: 04.03.2017, 16:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Pastrim higjenik dhe kimik / Pastrim dhe ndihmë shtëpiake

Lloji i shpalljes: Shitet


Kompania jonë merret me pastrim gjeneral të shtëpive,banesave,lokaleve etj.Poashtu bëjmë pastrimin gjeneral të objekteve të posapërfunduara.Mirëmbajtjen e objekteve,ndërtesave(shkallët,poçet elektrike etj.)Nëse dëshironi një ambient të pastërt në mënyrë të përkryer atëherë përzgjedhja juaj jemi ne.Çmimi përm/2vetëm 0,35cent.Jeni të mirëpritur.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Florim