Wiko cink slim 2

Numri i shpalljes: 43347 | Postuar në: 03.03.2017, 16:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Fakse

Lloji i shpalljes: Shitet


Eshte ne gjendje te regullt edhe eshte pak i perdorur urgjent

 Rahovec     Rahovec 21000

Dërgo E-mail

 Ibrahim