zvoshnika

Numri i shpalljes: 42319 | Postuar në: 01.03.2017, 23:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 70 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


shiten te gjithe zvushnikat qmimi 70 euro dy zvoshnika jan nga 400 wat kurse te tjeret nga 200,,300 wat

 Prizren     Prizren 20060

Dërgo E-mail

 erijon