piano

Numri i shpalljes: 42314 | Postuar në: 01.03.2017, 17:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i shpalljes: Shitet


Ky piano ka tingull te mire dhe ka melodi te ndryshme

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 halil