Kerkoj puntore

Numri i shpalljes: 42308 | Postuar në: 01.03.2017, 15:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Ruajtje Siguri dhe Mbrojtje / Security

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: 270 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Prej moshes 18 deri35

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Mentor