Bëjmë lekturim

Numri i shpalljes: 42288 | Postuar në: 28.02.2017, 17:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Përkthim

Gjinia: Mashkull

Arsimimi: Master

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Shqip

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Kerkoj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Bëjmë lekturimin e Temave të Diplomës : Bachelor, Master, Doktoratë. Gjithashtu dhe lekturimin e seminareve, librave dhe teksteve të ndryshme, Bëjmë gjithashtu përkthime profesionale: Anglisht-Shqip dhe anasjelltas

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Lektor