INVERTOR DHE BATERI

Numri i shpalljes: 42274 | Postuar në: 27.02.2017, 17:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 220 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shes invertor dhe bateri. Te perdorur vetem 3 muaj

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 sami