rama oer traktor

Numri i shpalljes: 42266 | Postuar në: 04.06.2017, 09:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 400 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Bujqësi dhe Kafshët e farmës

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten rama te shkurt me dy rena ju mirpresim blersit serioz per ma shum tel në 044 297 221 +37744297221...038576221

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 jeton