shitet ford fiesta 1.1

Numri i shpalljes: 42263 | Postuar në: 26.02.2017, 15:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Fiesta

Viti: 1992

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 160000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Makinë Qyteti

Ngjyra: e kuqe

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 650 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


ford fiesta 1.1 ne gjendje te rregullt dhe me regjistrim deri tetor 2017.

 Skenderaj     Skënderaj

 faik