Tv per vetura

Numri i shpalljes: 42256 | Postuar në: 26.02.2017, 10:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 70 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / DVD / HD / Video / Blu-ray Player / DVD Player

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes tv per vetura Lenco por mund ti perdorni edhe ne shtepi jon shum te mir jan ne gjendje shum tmir punoin shum mir jan me cd te interesuarit let me shkruain Faleminderit.

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 Arjan