Xbox 360

Numri i shpalljes: 42250 | Postuar në: 25.02.2017, 17:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 90 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / XBOX

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet xbox 360 ngjyra e bardh e ka dorzen me bluetooth i ka tri loj osht i rujtem punon shum mir etj.Viber +37745486260

 Kaçanik     Kaçanik

Dërgo E-mail

 Artan