Ipad

Numri i shpalljes: 42238 | Postuar në: 24.02.2017, 18:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Të tjera marka

Modeli: Ipad

Çmimi: 250 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Ipad i ardhur nga zvicra shes ose boj ndrrim me naj telefon

 Viti     Viti

Dërgo E-mail

 Argjend